Christel1968
  5. Christel1968

Christel1968

Lid sinds 2024 / Sint-Katelijne-Waver, België

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Prosper De Troyer - Mälmgreen en zijn lotgenoten kopen? Bied vanaf 500!
Prosper De Troyer (1880-1961) Belgisch Mälmgreen en zijn lotgenoten
Afmetingen115 x 155 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 500