Cobalt-blue
  5. Cobalt-blue

Cobalt-blue

Lid sinds 2021 / Houten , Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Jan Altink - Langs Boerderij kopen? Bied vanaf 900!
Jan Altink (1885-1971) Nederlands Langs Boerderij
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 900