Cyrillus
  5. Cyrillus

Cyrillus

Lid sinds 2024 / Heverlee , België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Gustave Louis Buchet - De Atleet (L’ effort) kopen? Bied vanaf 250!
Gustave Louis Buchet (1888-1963) Zwitsers De Atleet (L’ effort)
TechniekBrons
Afmetingen37 x 74 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht20000 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jonasson Mats - Grote schaal met 6 kleine schaaltjes kopen? Bied vanaf 110!
Jonasson Mats (1945) Zweeds Grote schaal met 6 kleine schaaltjes
Afmetingen8 x 32 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 110