Lid sinds 2023 / Enkhuizen, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 56 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 70 x 89 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |