Gerard Di Maccio (1938) Ingelijst kunstwerk
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 125 x 87 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 1.500