Martha Grondhout-Heshusius (1881-1971) Maastricht
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 40.5 x 50.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 50