Lid sinds 2024 / Almere, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 46 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 50 x 43 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |