DidierP
  5. DidierP

DidierP

Lid sinds 2017 / Leffinge, België

12 aangeboden items / 19 verkochte items

Joseph Beuys - Lot van 3 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Lot van 3 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
€ 50
Jan de Bruin - Zeefdruk - Schutting Klapstoel Tulpen Chocodips kopen? Bied vanaf 50!
Jan de Bruin (1945) Nederlands Zeefdruk - Schutting Klapstoel Tulpen Chocodips
Afmetingen57 x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Eduard Flor - Ets met aquatint - Hemel overdag kopen? Bied vanaf 50!
Eduard Flor (1925-2015) Nederlands Ets met aquatint - Hemel overdag
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Joseph Willaert - zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!
Joseph Willaert (1936-2014) Belgisch zeefdruk
Afmetingen40 x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Antonio Segui - "Vêtements" - kleurenzeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Antonio Segui (1934-2022) Frans Argentijns "Vêtements" - kleurenzeefdruk
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Christiaan Paul Damste - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 30!
Christiaan Paul Damste (1944) Nederlands abstracte compositie
Afmetingen50 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Aat Verhoog - Zeefdruk - Strand II kopen? Bied vanaf 50!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Zeefdruk - Strand II
Afmetingen51.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Han Mes - Litho - Personages kopen? Bied vanaf 40!
Han Mes (1936) Nederlands Litho - Personages
Afmetingen34 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Joseph Cals - Zeefdruk - Hommage aan Graham Sutherland kopen? Bied vanaf 50!
Joseph Cals (1949) Nederlands Zeefdruk - Hommage aan Graham Sutherland
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Guido de Waart - Ets - Cross goes by kopen? Bied vanaf 40!
Guido de Waart (1931) Nederlands Ets - Cross goes by
TechniekEts
Afmetingen63 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Lucio del Pezzo - Litho - Labirintus kopen? Bied vanaf 40!
Lucio del Pezzo (1933) Italiaans Litho - Labirintus
TechniekLitho
Afmetingen76 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Chris Roodvoets - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Chris Roodvoets (1941) Nederlands zonder titel
Afmetingen57 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30