Annemarie de Groot (1952) Origineel schilderij in gemengde techniek op karton.
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 175 x 137 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 75