EverArt
  5. EverArt

EverArt

Lid sinds 2021 / Koksijde, België

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Balder - Zelfpotret kopen? Bied vanaf 250!
Balder (1945-2014) Belgisch Zelfpotret
Afmetingen79 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Jack Hamel - Naakte blonde kopen? Bied vanaf 600!
Jack Hamel (1890-1951) Nederlands Naakte blonde
Afmetingen65 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600