Lid sinds 2021 / Koksijde, België
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 79 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 65 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |