Wim de Haan (1913-1967) Wim de Haan
Bied mee
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 105 x 125 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
€ 2.500