FdeHaan
  5. FdeHaan

FdeHaan

Lid sinds 2024 / Heemstede, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Wim de Haan - Wim de Haan kopen? Bied vanaf 2500!
Wim de Haan (1913-1967) Nederlands Wim de Haan
TechniekAcryl
Afmetingen105 x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 2.500
Wim de Haan - Olieverf op doek A0 kopen? Bied vanaf 3000!
Wim de Haan (1913-1967) Nederlands Olieverf op doek A0
TechniekAcryl
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 3.000
Wim de Haan - Olieverf op doek vanuit familie te koop kopen? Bied vanaf 3000!
Wim de Haan (1913-1967) Nederlands Olieverf op doek vanuit familie te koop
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 3.000