Various Artists Books Taschen / De Volkskrant - Wereld Architecten - 2010
Bied mee
Techniek | Hardcover |
Afmetingen | 24 x 19 cm (h x b) |
€ 125
Lid sinds 2024 / Breda, Nederland
9 aangeboden items / 4 verkochte items
Techniek | Hardcover |
Techniek | Hardcover |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 32 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gravure |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gravure |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 15.5 x 23 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Heliogravure |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Heliogravure |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gravure |
Afmetingen | 23 x 32 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |