Foreverart
  5. Foreverart

Foreverart

Lid sinds 2024 / Breda, Nederland

9 aangeboden items / 4 verkochte items

Various Artists Books - Taschen / De Volkskrant - Wereld Architecten - 2010 kopen? Bied vanaf 125!
Various Artists Books Taschen / De Volkskrant - Wereld Architecten - 2010
TechniekHardcover
Afmetingen24 x 19 cm (h x b)
€ 125
Various Artists Books - Taschen / De Volkskrant - Moderne Meesters - 2010 kopen? Bied vanaf 125!
Various Artists Books Taschen / De Volkskrant - Moderne Meesters - 2010
TechniekHardcover
Afmetingen24 x 19 cm (h x b)
€ 125
Jan Mankes - Originele Heliogravure Parelhoen 1923 kopen? Bied vanaf 145!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Heliogravure Parelhoen 1923
TechniekGravure
Afmetingen32 x 23 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 145
Jan Mankes - Originele Heliogravure Lijsters in Avondschemering 1923 kopen? Bied vanaf 125!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Heliogravure Lijsters in Avondschemering 1923
TechniekGravure
Afmetingen32 x 23 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 125
Jan Mankes - Originele Heliogravure Kleine Kraai omhoog kijkend naar Mugje 1923 kopen? Bied vanaf 175!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Heliogravure Kleine Kraai omhoog kijkend naar Mugje 1923
TechniekGravure
Afmetingen32 x 23 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 175
Jan Mankes - Originele Heliogravure 4 Muizen 1927 kopen? Bied vanaf 165!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Heliogravure 4 Muizen 1927
TechniekHeliogravure
Afmetingen32 x 23 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 165
Jan Mankes - Originele Heliogravure Kruisspin 1927 kopen? Bied vanaf 135!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Heliogravure Kruisspin 1927
TechniekHeliogravure
Afmetingen32 x 23 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 135
Jan Mankes - Originele Heliogravure Waterschap 1923 kopen? Bied vanaf 165!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Originele Heliogravure Waterschap 1923
TechniekGravure
Afmetingen23 x 32 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 165