Lid sinds 2024 / Rotterdam, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 147 x 114 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 125 x 125 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |