FransB
  5. FransB

FransB

Lid sinds 2020 / MAARSSEN, Nederland

1 aangeboden items / 11 verkochte items

Ger Lataster - Figuur op fiets kopen? Bied vanaf 100!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Figuur op fiets
TechniekLitho
Afmetingen82 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100