Lid sinds 2023 / Winterswijk, Nederland
2 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 69 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 25.5 x 22 x 8 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1600 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |