Hahey
  5. Hahey

Hahey

Lid sinds 2022 / Delft, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Lucebert - litho kopen? Bied vanaf 100!
Lucebert (1924-1994) Nederlands litho
TechniekLitho
Afmetingen50.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Carel Willink - complete uitgave 6 zeefdrukken door G.I,.N. Gallery, Unieke veiling kopen? Bied vanaf 2250!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands complete uitgave 6 zeefdrukken door G.I,.N. Gallery, Unieke veiling
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.250
Richard Davies - 'Y - NEW YORK' kopen? Bied vanaf 115!
Richard Davies (1944) Engels 'Y - NEW YORK'
Afmetingen101 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115