HarmdeWith
  5. HarmdeWith

HarmdeWith

Lid sinds 2024 / Rottum, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Johan Hemkes - Doorkijkje Ameland kopen? Bied vanaf 40!
Johan Hemkes (1894-1988) Nederlands Doorkijkje Ameland
TechniekEts
Afmetingen30 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40