Johan Hemkes (1894-1988) Doorkijkje Ameland
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 30 x 38.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 40