Lid sinds 2024 / Leest, België
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 170 x 290 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 132 x 106 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |