Heka
  5. Heka

Heka

Lid sinds 2024 / Oostende, België

8 aangeboden items / 1 verkochte items

Hoechst porselein - Mooi porseleinen beeldje van Hochst kopen? Bied vanaf 399!
Hoechst porselein (1746) Duits Mooi porseleinen beeldje van Hochst
Afmetingen19 x 10 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 399
Richard Scheibe - Mooi beeldje van Scheibe-Alsbach kopen? Bied vanaf 149!
Richard Scheibe (1879-1964) Duits Mooi beeldje van Scheibe-Alsbach
Afmetingen20 x 13 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Real Fabbrica Capodimonte - Capodimonte - Figuur - (2) - Porselein kopen? Bied vanaf 99!
Real Fabbrica Capodimonte (1739) Italiaans Capodimonte - Figuur - (2) - Porselein
Afmetingen38 x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Gerold Porzellan - Gerold Porzellan Bavaria - Figuur - Soldaten - (5) - Keramiek kopen? Bied vanaf 79!
Gerold Porzellan (1904-2002) Duits Gerold Porzellan Bavaria - Figuur - Soldaten - (5) - Keramiek
Afmetingen22 x 6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 79
Meissen porzellan - Meissen - Eetservies (65) - Keramiek kopen? Bied vanaf 2799!
Meissen porzellan (1708) Duits Meissen - Eetservies (65) - Keramiek
Afmetingen5 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 2.799
Royal Dux - Royal Dux porseleinen beeldje “Danseres” kopen? Bied vanaf 89!
Royal Dux (1853) Tsjechisch Royal Dux porseleinen beeldje “Danseres”
Afmetingen22 x 13 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 89
Karl Ens Volkstedt - Karl Ens, Volkstedt - Figuur - Karl Ens Grote Kaketoe - Porselein kopen? Bied vanaf 450!
Karl Ens Volkstedt (1894-1972) Duits Karl Ens, Volkstedt - Figuur - Karl Ens Grote Kaketoe - Porselein
Afmetingen39 x 16 x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 450
Real Fabbrica Capodimonte - Johnnie Walker Scotch Whisky "Still Going Strong" - 60cm - Porselein kopen? Bied vanaf 299!
Real Fabbrica Capodimonte (1739) Italiaans Johnnie Walker Scotch Whisky "Still Going Strong" - 60cm - Porselein
Afmetingen60 x 22 x 22 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299