Huubas6598
  5. Huubas6598

Huubas6598

Lid sinds 2023 / Maarssen, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Aristide Maillol - Maïsveld kopen? Bied vanaf 175!
Aristide Maillol (1861-1944) Frans Maïsveld
TechniekLitho
Afmetingen41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175