Lid sinds 2023 / Maaseik, België
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 66 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 25 x 17 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |