IanR1971
  5. IanR1971

IanR1971

Lid sinds 2023 / Maaseik, België

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Paul Huf - Rode bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Paul Huf (1924-2002) Nederlands Rode bloemen
TechniekDigitale Print
Afmetingen66 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Dirkje Kuik - Clowns kopen? Bied vanaf 50!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Clowns
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen25 x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50