Imgijsen
  5. Imgijsen

Imgijsen

Lid sinds 2024 / Melderslo, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Peter Brouwer - "onbekend" kopen? Bied vanaf 300!
Peter Brouwer (1935-2010) Nederlands "onbekend"
TechniekAcryl
Afmetingen85 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 300
Bert van Kol - Muze en Pexy kopen? Bied vanaf 250!
Bert van Kol (1926-2014) Nederlands Muze en Pexy
TechniekAcryl
Afmetingen55 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Bert van Kol - Minerva kopen? Bied vanaf 250!
Bert van Kol (1926-2014) Nederlands Minerva
TechniekAcryl
Afmetingen55 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250