Lid sinds 2016 / Maastricht, Nederland
2 aangeboden items / 8 verkochte items
Techniek | Keramiek |
Afmetingen | 7 x 10 x 8 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 48 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |