JdeVreese
  5. JdeVreese

JdeVreese

Lid sinds 2021 / Hilvarenbeek, Nederland

5 aangeboden items / 3 verkochte items

Angelos Tassopoulos - Fluisteringen van de tijd kopen? Bied vanaf 175!
Angelos Tassopoulos (1940) Grieks Fluisteringen van de tijd
TechniekMonotype
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Michael John Hunt - Cottage at Oat kopen? Bied vanaf 50!
Michael John Hunt (1941) Engels Cottage at Oat
Afmetingen40 x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Frans Manders - Boomstronk kopen? Bied vanaf 50!
Frans Manders (1939) Nederlands Boomstronk
TechniekEts
Afmetingen26.5 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Peter Redeker - Waldrand kopen? Bied vanaf 35!
Peter Redeker (1942) Duits Waldrand
TechniekEts
Afmetingen21 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Marinel Vieleers - Pratende mannen (Dokter - patiënt) kopen? Bied vanaf 300!
Marinel Vieleers (1944) Nederlands Pratende mannen (Dokter - patiënt)
TechniekKlei
Afmetingen47 x 28 x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300