Nicolaas Johannes Roosenboom (1805-1880) Militairen in een winterlandschap
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 170 x 142 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 20.000