Jefdeschutter
  5. Jefdeschutter

Jefdeschutter

Lid sinds 2020 / Bredene, België

2 aangeboden items / 12 verkochte items

Zao Wou-Ki - Misty Mountains. Laatste aanbieding aan bodemprijs. kopen? Bied vanaf 1800!
Zao Wou-Ki (1921-2013) Frans Chinees Misty Mountains. Laatste aanbieding aan bodemprijs.
Afmetingen40 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.800