Zao Wou-Ki (1921-2013) Misty Mountains. Laatste aanbieding aan bodemprijs.
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 40 x 32.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 1.800