Lid sinds 2022 / Heemstede, Nederland
4 aangeboden items / 0 verkochte items
Afmetingen | 30 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 85 x 70 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 28 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |