Lid sinds 2012 / Zeist, Nederland
2 aangeboden items / 12 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 72.5 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 30 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |