Lid sinds 2017 / Wormerveer, Nederland
4 aangeboden items / 3 verkochte items
Afmetingen | 17 x 17 x 17 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2000 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 17 x 18 x 18 cm (h x b x d) |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Afmetingen | 15 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 17 x 4 x 2 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |