Kenzotokai2003
  5. Kenzotokai2003

Kenzotokai2003

Lid sinds 2017 / Wormerveer, Nederland

4 aangeboden items / 3 verkochte items

Venini - Murano Fazzaletto kopen? Bied vanaf 400!
Venini (1921) Italiaans Murano Fazzaletto
Afmetingen17 x 17 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht2000 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 400
Venini - Murano kopen? Bied vanaf 225!
Venini (1921) Italiaans Murano
Afmetingen17 x 18 x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 225
Marlo Broekmans - Nymph kopen? Bied vanaf 150!
Marlo Broekmans (1953) Nederlands Nymph
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen15 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Wim Mors - Vrouwen torso kopen? Bied vanaf 300!
Wim Mors (1935) Nederlands Vrouwen torso
TechniekBrons
Afmetingen17 x 4 x 2 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300