Lid sinds 2022 / 's-Gravenzande, Nederland
11 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Kunsthars |
Afmetingen | 34 x 18 x 24 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1545 g |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Techniek | Kunsthars |
Afmetingen | 36 x 15 x 25 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1502 g |
Techniek | Kunsthars |
Afmetingen | 24 x 18 x 24 cm (h x b x d) |
Gewicht | 2055 g |
Techniek | Kunsthars |
Afmetingen | 11.5 x 15 x 8 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1335 g |
Techniek | Kunsthars |
Afmetingen | 13 x 18 x 8 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1275 g |
Techniek | Kunststof |
Afmetingen | 21 x 8 x 5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 620 g |
Techniek | Kunststof |
Gewicht | 620 g |
Techniek | Kunststof |
Afmetingen | 19 x 9 x 5 cm (h x b x d) |
Gewicht | 310 g |
Techniek | Kunststof |
Gewicht | 310 g |
Techniek | Kunsthars |
Afmetingen | 12 x 12 x 10 cm (h x b x d) |
Gewicht | 487 g |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 56.5 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |