Lid sinds 2023 / Zwolle, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 70 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 80 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |