KunstTeKoop1952
  5. KunstTeKoop1952

KunstTeKoop1952

Lid sinds 2023 / Zwolle, Nederland

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Johann van den Noort - vlammen kopen? Bied vanaf 75!
Johann van den Noort (1940) Nederlands vlammen
TechniekAquarel
Afmetingen70 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Itske Schuurhuis - Bloemenpracht kopen? Bied vanaf 100!
Itske Schuurhuis (1923) Nederlands Bloemenpracht
Afmetingen80 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100