Lid sinds 2023 / Appingedam, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Fotocollage |
Afmetingen | 41 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Fotocollage |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |