Kunstuitleenmaassluis
  5. Kunstuitleenmaassluis

Kunstuitleenmaassluis

Lid sinds 2023 / Maassluis, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Reinoud van Vught - Abstract kopen? Bied vanaf 400!
Reinoud van Vught (1960) Nederlands Abstract
Afmetingen40 x 80 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 400
Reinoud van Vught - zonder tittel kopen? Bied vanaf 500!
Reinoud van Vught (1960) Nederlands zonder tittel
TechniekAcryl
Afmetingen100 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Adrian Stahlecker - Drie clowns kopen? Bied vanaf 395!
Adrian Stahlecker (1937) Nederlands Drie clowns
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395