Kunstverzamelaar
  5. Kunstverzamelaar

Kunstverzamelaar

Lid sinds 2015 / Arnhem, Nederland

5 aangeboden items / 214 verkochte items

Zippora Sahanaja - Zippora design kopen? Bied vanaf 1!
Zippora Sahanaja (1961) Nederlands Zippora design
Afmetingen40 x 25 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht3 g
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 1
1 bieding
Zippora Sahanaja - Happiness van Zippora Meijer kopen? Bied vanaf 500!
Zippora Sahanaja (1961) Nederlands Happiness van Zippora Meijer
TechniekAcryl
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 500
Zippora Sahanaja - Mickey Mouse van Zippora Meijer kopen? Bied vanaf 1!
Zippora Sahanaja (1961) Nederlands Mickey Mouse van Zippora Meijer
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 1
Zippora Sahanaja - Past And Future van Zippora Meijer kopen? Bied vanaf 1!
Zippora Sahanaja (1961) Nederlands Past And Future van Zippora Meijer
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1
Zippora Sahanaja - Mickey Mouse Zippora Meijer kopen? Bied vanaf 50!
Zippora Sahanaja (1961) Nederlands Mickey Mouse Zippora Meijer
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 50