Kunstverzamelaar
  5. Kunstverzamelaar

Kunstverzamelaar

Lid sinds 2015 / Arnhem, Nederland

1 aangeboden items / 199 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)
1 aangeboden items door deze verkoper

Zippora Sahanaja - Audrey Hepburn-- Zippora Meijer kopen? Bied vanaf 200!
Zippora Sahanaja - Audrey Hepburn-- Zippora MeijerSchilderij

Geplaatst doorKunstverzamelaar

Eindtijd 10-09-2022 om 10:22

Jaartal2021
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst