Lid sinds 2011 / Roggel, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Stift |
Afmetingen | 47 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |