Living4Art
  5. Living4Art

Living4Art

Lid sinds 2024 / Capelle aan den IJssel, Nederland

3 aangeboden items / 2 verkochte items

Bram van Velde - Forêt (Woud,Forest) kopen? Bied vanaf 295!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Forêt (Woud,Forest)
TechniekLitho
Afmetingen73 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Constant - De Schilder kopen? Bied vanaf 395!
Constant (1920-2005) Nederlands De Schilder
TechniekLitho
Afmetingen67 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Corneille - Vertige de l'oeil (Duizeligheid van het oog) kopen? Bied vanaf 495!
TechniekLitho
Afmetingen79 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495