Lid sinds 2000 / Altenburg, Duitsland
66 aangeboden items / 328 verkochte items
Techniek | Litho |
Afmetingen | 28 x 21 cm (h x b) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 38 x 28 cm (h x b) |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 59.5 x 39.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Techniek | C-Print |
Afmetingen | 20.3 x 25.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 32.5 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 20.5 x 29.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 10.3 x 11.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 47 x 58.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 87 x 61 cm (h x b) |
Drager | Japans Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 22 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 77 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 45.5 x 31.5 cm (h x b) |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 5.5 x 9.1 cm (h x b) |
Drager | Geschept Papier |