Ludovico
  5. Ludovico

Ludovico

Lid sinds 2000 / Altenburg, Duitsland

66 aangeboden items / 328 verkochte items

Heinz Trökes - Micromacro 7, Novographie, signiert, 1957 kopen? Bied vanaf 80!
Heinz Trökes (1913-1997) Duits Micromacro 7, Novography, ondertekend, 1957
TechniekLitho
Afmetingen28 x 21 cm (h x b)
€ 80
Erwin Bechtold - Farblithografie, 1983, handsigniert, nummeriert und datiert kopen? Bied vanaf 50!
Erwin Bechtold (1925) Duits Farblithografie, 1983, handsigniert, nummeriert und datiert
TechniekLitho
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
€ 50
Joan Hernandez Pijuan - HP-11, Farbradierung, 1980, signiert, nummeriert, datiert kopen? Bied vanaf 180!
Joan Hernandez Pijuan (1931-2005) HP-11, Farbradierung, 1980, signiert, nummeriert, datiert
TechniekEts
Afmetingen59.5 x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
€ 180
Aymeric Fouquez - Zwenkau 03, C-Print, 2007, nummeriert, signiert kopen? Bied vanaf 80!
Aymeric Fouquez (1974) Zwenkau 03, C-Print, 2007, nummeriert, signiert
TechniekC-Print
Afmetingen20.3 x 25.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Dietrich Burger - Tanzende, Lithographie von 1983, sign., numm., datiert kopen? Bied vanaf 75!
Dietrich Burger (1935) Tanzende, Lithographie von 1983, sign., numm., datiert
TechniekLitho
Afmetingen32.5 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Miguel Conde - Llamada, Radierung, 1979, handsigniert, nummeriert 31/50 kopen? Bied vanaf 90!
Miguel Conde (1939) Llamada, Radierung, 1979, handsigniert, nummeriert 31/50
TechniekEts
Afmetingen20.5 x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Brigitte Coudrain - Moise et Ciporra, Farbradierung, signiert, 1966 kopen? Bied vanaf 50!
Brigitte Coudrain (1934) Frans Moise et Ciporra, kleurenets, gesigneerd, 1966
TechniekEts
Afmetingen10.3 x 11.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Bernard Schultze - In der Zange, 1968 kopen? Bied vanaf 89!
Bernard Schultze (1915-2005) Duits In de tang, 1968
TechniekEts
Afmetingen47 x 58.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 89
Bernhard Heiliger - Komposition, 1967, signiert, datiert kopen? Bied vanaf 90!
Bernhard Heiliger (1915-1995) Duits Komposition, 1967, signiert, datiert
TechniekLitho
Afmetingen87 x 61 cm (h x b)
DragerJapans Papier
€ 90
Camille Bryen - ohne Titel, Radierung, signiert, e.a. kopen? Bied vanaf 75!
Camille Bryen (1907-1977) ohne Titel, Radierung, signiert, e.a.
TechniekEts
Afmetingen22 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Joan Hernandez Pijuan - Color Per A Un Paisatge, Farbradierung, 1977, signiert kopen? Bied vanaf 220!
Joan Hernandez Pijuan (1931-2005) Color Per A Un Paisatge, Farbradierung, 1977, signiert
TechniekEts
Afmetingen77 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 220
Enric Cormenzana - Pas de Dansa 2, Farblithografie, handsigniert und nummeriert, 1980 kopen? Bied vanaf 40!
Enric Cormenzana (1948) Spaans Pas de Dansa 2, kleurenlitho, met de hand gesigneerd en genummerd, 1980
TechniekLitho
Afmetingen45.5 x 31.5 cm (h x b)
€ 40
Brigitte Coudrain - Saul et Jonathan, Farbradierung, signiert, 1966 kopen? Bied vanaf 60!
Brigitte Coudrain (1934) Frans Ruth et Booz, kleurenets, gesigneerd, 1966
TechniekEts
Afmetingen5.5 x 9.1 cm (h x b)
€ 60