MGO47
  5. MGO47

MGO47

Lid sinds 2023 / Amstelveen, Nederland

1 aangeboden items / 2 verkochte items

Peill & Putzler - Hanglamp model Bolero by Dieter Sieger kopen? Bied vanaf 345!
Peill & Putzler (1947-1997) Duits Hanglamp model Bolero by Dieter Sieger
Afmetingen90 x 43 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 345