MVerweij
  5. MVerweij

MVerweij

Lid sinds 2024 / Alphen aan den Rijn, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Royal Leerdam - Uniek stuk Leerdams glas kopen? Bied vanaf 500!
Royal Leerdam Nederlands Uniek stuk Leerdams glas
Afmetingen17 x 19 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht3.5 g
GesigneerdOngemerkt
€ 500