Lid sinds 2024 / Amsterdam , Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 100 x 110 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 110 x 110 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |