Maarten Langbroek (1918-1985) Landhuis met waterput 4/150
Bied mee
Techniek | Houtskool |
Afmetingen | 15 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 30