Matador47
  5. Matador47

Matador47

Lid sinds 2024 / Duisburg, Duitsland

4 aangeboden items / 0 verkochte items

Venier Bruno - Lithographiee – Club De La Estampa kopen? Bied vanaf 225!
Venier Bruno (1914-1996) Argentijns Lithografiee – Estampa Club
TechniekLitho
Afmetingen48 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Ricardo Carpani - von Ricardo Carpani kopen? Bied vanaf 50!
Ricardo Carpani (1930-1997) Argentijns van Ricardo Carpani
TechniekDigitale Print
Afmetingen43.5 x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Ricardo Carpani - Carlos Gardel (1890-1935) kopen? Bied vanaf 40!
Ricardo Carpani (1930-1997) Argentijns Carlos Gardel (1890-1935)
TechniekDigitale Print
Afmetingen43.5 x 30.5 cm (h x b)
€ 40
Ricardo Carpani - Teller / Kupferstich von Ricardo Carpani kopen? Bied vanaf 50!
Ricardo Carpani (1930-1997) Argentijns Plaat/gravure door Ricardo Carpani
TechniekDigitale Print
€ 50