MdelValleSantin
  5. MdelValleSantin

MdelValleSantin

Lid sinds 2024 / UTRECHT, Nederland

9 aangeboden items / 5 verkochte items

Niet of onleesbaar gesigneerd - Antieke bronzen asbak van het merk PEDRO DOMECQ JEREZ kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Antieke bronzen asbak van het merk PEDRO DOMECQ JEREZ
TechniekBrons
Afmetingen2.9 x 15.1 x 9.8 cm (h x b x d)
Gewicht70 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - 7 vintage antieke auto porseleinen trinket / snack dishes kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd 7 vintage antieke auto porseleinen trinket / snack dishes
Afmetingen2 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht325 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 10
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage apothekerspot Delft - Glaxo Holland - handgeschilderd bruin kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Vintage apothekerspot Delft - Glaxo Holland - handgeschilderd bruin
Afmetingen14.5 x 11 cm (h x b)
Gewicht625 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 10
De Gats - Vintage sgraffito aardewerken pinda/notenschaaltje met afbeelding eend kopen? Bied vanaf 10!
De Gats (1954-1983) Nederlands Vintage sgraffito aardewerken pinda/notenschaaltje met afbeelding eend
Afmetingen2.7 x 10.4 cm (h x b)
Gewicht75 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 10
Royal Limoges - Antieke porseleinen sierbordje met afbeelding haas kopen? Bied vanaf 20!
Royal Limoges (1797) Frans Antieke porseleinen sierbordje met afbeelding haas
Afmetingen2 x 16 cm (h x b)
Gewicht150 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 20
Niet of onleesbaar gesigneerd - Vintage opaline potje N.V. Willem II sigarenfabrieken Valkenswaard kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Vintage opaline potje N.V. Willem II sigarenfabrieken Valkenswaard
Afmetingen10.5 x 10 cm (h x b)
Gewicht350 g
GesigneerdOngemerkt
€ 10