Niet of onleesbaar gesigneerd vintage muurkalender van de Chippendales uitgavejaar 1993
Bied mee
Techniek | Overig |
Afmetingen | 30.6 x 25.3 cm (h x b) |
€ 10
Lid sinds 2024 / UTRECHT, Nederland
9 aangeboden items / 5 verkochte items
Techniek | Overig |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 2.9 x 15.1 x 9.8 cm (h x b x d) |
Gewicht | 70 g |
Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
Afmetingen | 2 x 9 x 9 cm (h x b x d) |
Gewicht | 325 g |
Afmetingen | 14.5 x 11 cm (h x b) |
Gewicht | 625 g |
Afmetingen | 2.7 x 10.4 cm (h x b) |
Gewicht | 75 g |
Afmetingen | 2 x 16 cm (h x b) |
Gewicht | 150 g |
Afmetingen | 10.5 x 10 cm (h x b) |
Gewicht | 350 g |
Gesigneerd | Ongemerkt |