Mikkie69
  5. Mikkie69

Mikkie69

Lid sinds 2023 / Eindhoven, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Jan Simon Knikker (jr.) - Giethoorn, boerderij met bruggetje kopen? Bied vanaf 225!
Jan Simon Knikker (jr.) (1911-1990) Nederlands Giethoorn, boerderij met bruggetje
Afmetingen53 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225