Missynes
  5. Missynes

Missynes

Lid sinds 2023 / Nes, Nederland

4 aangeboden items / 0 verkochte items

Arnhemsche Fayencefabriek - Vaas kopen? Bied vanaf 50!
Arnhemsche Fayencefabriek (1907-1934) Nederlands Vaas
Afmetingen26.5 x 11 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Koninklijke Tichelaar Makkum - Schaal kopen? Bied vanaf 50!
Koninklijke Tichelaar Makkum (1689) Nederlands Schaal
Afmetingen1 x 24 x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Afmetingen1 x 23 x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Afmetingen7 x 7 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50