MooieKunst
  5. MooieKunst

MooieKunst

Lid sinds 2015 / Bergen op Zoom, Nederland

1 aangeboden items / 83 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)
1 aangeboden items door deze verkoper

Anton Martineau - het beest kopen? Bied vanaf 149!
Anton Martineau - het beestSchilderij
Geplaatst doorMooieKunst
Eindtijd 20-11-2022 om 20:03
TechniekGouache
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst