MooieKunst
  5. MooieKunst

MooieKunst

Lid sinds 2015 / Bergen op Zoom, Nederland

1 aangeboden items / 86 verkochte items

Lucebert - De Chinese droom kopen? Bied vanaf 220!
Lucebert (1924-1994) Nederlands De Chinese droom
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 220