Mooieportretten
  5. Mooieportretten

Mooieportretten

Lid sinds 2024 / Den Haag, Nederland

3 aangeboden items / 0 verkochte items

Henny van der Neut-de Wit - Zelfportret kopen? Bied vanaf 75!
Henny van der Neut-de Wit (1913) Nederlands Zelfportret
Afmetingen73 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 75
Ton Pape - Duinlandschap kopen? Bied vanaf 75!
Ton Pape (1916-2003) Nederlands Duinlandschap
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Henny van der Neut-de Wit - Portret schets kopen? Bied vanaf 50!
Henny van der Neut-de Wit (1913) Nederlands Portret schets
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
€ 50