Mvd1970
  5. Mvd1970

Mvd1970

Lid sinds 2023 / Wijchen, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Val-Saint-Lambert - 11 mooie kristallen St. Lambert glazen. kopen? Bied vanaf 300!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch 11 mooie kristallen St. Lambert glazen.
Afmetingen14 x 7.5 x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 300
Val-Saint-Lambert - 6 mooie kristallen St. Lambert glazen. kopen? Bied vanaf 300!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch 6 mooie kristallen St. Lambert glazen.
Afmetingen16 x 8.5 x 7 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt
€ 300