Lid sinds 2023 / Arnhem, Nederland
2 aangeboden items / 10 verkochte items
Techniek | Droge Naald |
Afmetingen | 40 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 83 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |