Nourdin
  5. Nourdin

Nourdin

Lid sinds 2023 / Schiedam, Nederland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Lee Reynolds Burr - Prachtig schilderwerk kopen? Bied vanaf 80!
Lee Reynolds Burr (1936) Amerikaans Prachtig schilderwerk
Afmetingen102 x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Fernand Ponthier - Un soir a Nossogne kopen? Bied vanaf 95!
Fernand Ponthier (1885-1952) Belgisch Un soir a Nossogne
Afmetingen34.5 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 95