Lid sinds 2023 / Schiedam, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 102 x 128 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 34.5 x 39 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |